Онлайн вебiнар «Актуальні проблеми соціальної педіатрії»

В умовах карантину та пандемії СOVID-19 Одеська Асоціація лікарів-педіатрів і неонатологів спільно із співробітниками кафедри педіатрії №1 Одеського національного медичного університету продовжує дистанційні заходи системи безперервної професійної освіти.
Чергове засідання Одеської Асоціації лікарів-педіатрів і неонатологів відбулося 15.04.2020 в вигляді онлайн-семінару (вебінару) і було присвячено важливій темі «Актуальні проблеми соціальної педіатрії».
Семінар одночасно проходив на онлайн-платформі ZOOM і в прямому ефірі Facebook. Таким чином нас змогли подивитися понад 750 лікарів-неонатологів, педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів, анестезіологів і лікарів інших спеціальностей з різних областей України.
Засідання відкрив голова Одеської Асоціації лікарів-педіатрів і неонатологів, чл-кор. НАМН України, професор Аряєв Микола Леонідович. Микола Леонідович розповів про клінічні прояви синдрому жорстокого поводження з дитиною та його значення в контексті протидії COVID-19. Також були обговорені особливості коронавирусної інфекції у дітей, проблеми сучасної діагностики та лікування. Інформація ґрунтувалася на новітніх директивних матеріалах МОЗ України, зарубіжних дослідженнях і посібниках, а також останніх статистичних даних світу і України.
Другий доповідач – доцент кафедри педіатрії №1, Каплина Лариса Євгенівна, представила доповідь про сучасні принципи дитячої нутриціології. Слухачі отримали новітню інформацію про збалансоване харчування здорових і хворих дітей раннього віку.
По закінченню доповідей учасники вебінару мали можливість задавати питання і отримувати вичерпні відповіді, спілкуватися в чаті.
В кінці семінару, проведеного на безкоштовній основі, учасники пройшли тестовий контроль і отримали електронні сертифікати, що підтверджують їх участь в онлайн семінарі.
Одеська Асоціація лікарів педіатрів і неонатологів дякує всім учасникам вебінару за активну участь
Бережіть себе і своїх близьких та будьте здорові !!!