Стоматологічний факультет

Інформація про нас

Положення про стоматологічний факультет

  • Контактний телефон: (048) 717-89-19
  • Адреса: 65082, м.Одеса, вул. Софіївська, 2
  • Електронна адреса: [email protected]
  • Часи прийому: 14:30-16:30
6 кафедр
140 викладачів
388 студентів

Керівництво факультета

Вальда Володимир Володимирович Декан Кандидат медичних наук, доцент
Приболовець Тетяна Володимирівна Заступник декана Старший викладач
Чернова Тетяна Олександрівна Інспектор факультету

Вчена рада факультета

Вальда Володимир Володимирович Голова Вченої ради факультета Доцент
Пухлік Сергій Михайлович Заступник голови Вченої ради факультету Професор
Седлецька Алла Олександрівна Секретар Вченої ради факультету Доцент
Гулюк Анатолій Георгійович Завідувач кафедри хірургічної стоматології Професор
Дєньга Оксана Василівна Завідувач кафедри стоматології дитячого віку Заслужений лікар України, професор
Рожко Павло Дмитрович Завідувач кафедри ортопедичної стоматології Доцент
Горохівський Володимир Несторович Завідувач кафедри ортодонтії Доктор медичних наук
Скиба Василь Якович Завідувач кафедри терапевтичної стоматології Професор
Приболовець Тетяна Володимирівна Заступник декана стоматологічного факультету Старший викладач
Крикляс Володимир Генріхович Голова ЦМК зі стоматологічних дисциплін Доцент
Тарасенко Ірина Петрівна Завуч кафедри стоматології дитячого віку Доцент
Чередніченко Анжела Валеріївна Завуч кафедри ортопедичної стоматології Асистент
Тащян Армен Едуардович Завуч кафедри хірургічної стоматології Кандидат медичних наук
Новікова Жанна Олексіївна Відповідальна за виробничу практику
Кордонець Олена Леонідівна Завуч кафедри ортодонтії Асистент
Гончарук Людмила Володимирівна Секретар ЦМК зі стоматологічних дисциплін Доцент
Савенюк А. С. Студент 2-го курсу
Мусіхін В.Є. Студент 3-го курсу
Самойленко В. М. Студент 4-го курсу
Гашкова А. Д. Студент 5-го курсу

Студентська рада факультета

Мусіхін Валентин Євгенович Голова Студентської ради факультету
Авраменко Євген Юрійович голова комісії з санітарно – побутової роботи.
Семенюта Ольга Олександрівна Голова комісії з спортивно-оздоровчої роботи
Савенюк Анастасія Сергіївна Голова комісії з інформаційної роботи
Шейх Мустафа Ясмина Голова комісії з культурно-масової роботи
Громадченко Анастасія Олександрівна Голова комісії з науково-дослідницької роботи
Шнайдер Діана Станіславівна Голова комісії з навчально-виховної роботи