Клініки нашого університету

Одеський національний медичний університет пропонує унікальний досвід навчання, в тому числі можливості працювати з провідними вченими в реальних умовах, доступ до унікальних бібліотек, лабораторій, музеїв.
Центр реконструктивної та відновної медицини

Центр реконструктивної та відновної медицини має сучасну діагностичну базу, включаючи лабораторні, інструментальні методи дослідження, функціональну діагностику, рентген відділення для обстеження пацієнтів з вищевказаною патологією на сучасному рівні.

Хворим надається консультативна допомога співробітниками провідних клінічних кафедр Одеського національного медичного університету.

Клініка розташована в парковій зоні, поруч з морем, в курортному районі міста.

Директор: Директор Бусел Світлана Валентинівна, лікар вищої категорії
Багатопрофільний медичний центр

Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ є навчально-науково-лікувальним структурним підрозділом Одеського національного медичного університету.
Головною функцією центру є забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації медичних кадрів за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробка, апробація та впровадження інноваційних медичних технологій, надання високоспеціалізованої та спеціалізованої медичної допомоги населенню, в тому числі невідкладної медичної допомоги.

Директор: В.о. директора Подуст Олег Анатолійович, лікар-хірург вищої категорії
Директор:
Центр мікрохірургії ока

Наша Клініка відома своїми традиціями та світовими інноваціями, командою кращих спеціалістів – практиків, кандидатів і докторів наук, професорів і доцентів кафедр, ефективним обладнанням та філософією любові до ближнього.

Директор: (завідувач Центру) Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, Дроздін Володимир Анатолійович