Валерій Запорожан підписав накази про проведення в ОНМедУ студентської конференції та днів студентської науки

22 і 23 квітня в Одеському національному медичному університеті відбудуться дні студентської науки та конференція для студентів і молодих вчених «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини». Відповідні накази підписав ректор ОНМедУ, голова Вченої ради ОНМедУ, академік Валерій Запорожан.

Програму заходів презентували на засідання Вченої ради, яка відбулася в дистанційному режимі під головуванням Валерія Запорожана. «Професійний розвиток молодих лікарів і науковців наш незмінний пріоритет, адже саме ці фахівці є центральною ланкою медичної системи загалом. Значення конференцій в цьому контексті складно переоцінити, бо це можливість показати себе, поділитися своїм поглядом на ту чи іншу медичну проблему. На таких заходах формуються зв’язки з колегами, які зазвичай тривають протягом усього нашого професійного життя», — сказав Валерій Запорожан.

Конференція відбудеться на платформі Microsoft Teams і буде присвячена 110-річчю з дня народження Івана Володимировича Савицького — видатного вченого і фундатора одеської біохімічної наукової школи, що працював в Одеському університеті. Його пам’яті також буде присвячений круглий стіл, що відбудеться 22 квітня о 15:00.

На конференцію подано 268 робіт студентів та молодих вчених з ОНМедУ, а також 66 робіт учасників з інших міст України, а також з Казахстану, Білорусі та інших країн. «Всі кафедри нашого університету задіяні і вже направили свої роботи. Конференція буде міждисциплінарною, з насиченою і змістовною програмою. Я хочу подякувати студентському науковому товариству та товариству молодих вчених нашого університету, які протягом майже півроку під керівництвом професора О. Г. Юшковської підготовлювали цю конференцію, а також завідувачам кафедр — за проактивну позицію і плідну роботу в наукових гуртках», — сказав ректор Валерій Запорожан.

Зокрема, в програмі конференції круглий стіл, 12 секційних засідань, 3 практичні майстер-класи з використанням симуляційного обладнання, зокрема з лапароскопічної хірургії, серцево-легеневої реанімації новонароджених, інтубації дітей різного віку.

Наказ про оголошення 22-23 квітня днями студ науки→