Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні ювілей у доктора медичних наук, професора, завідувачки кафедри загальної практики Олени Борисівни Волошиної.

Олена Борисівна Волошина народилася 1951 р Києві. Професор, доктор медичних наук, перший завідувач кафедри загальної практики та медичної реабілітації Одеського національного медичного університету, створеної в 2005 р. До цього часу Олена Борисівна працювала професором кафедри сімейної медицини та загальної практики у нашому медичному університеті. З 2004 р О. Б. Волошиній присвоєно звання професор.

До 1998 р Олена Борисівна працювала в Українському НДІ медичної реабілітації та курортології на посаді головного наукового співробітника відділення терапевтичного профілю. У 1984 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Застосування питних мінеральних вод у хворих на ішемічну хворобу серця». У 1994 році захистила докторську дисертацію на тему: «Медична реабілітація хворих на ішемічну хворобу похилого віку». з

Професор О. Б. Волошина входить до редакційної колегії науково-практичного журналу «Сімейна медицина, є автором 250 друкованих праць, під її керівництвом захищено 8 кандидатських дисертацій.

Адміністрація, колектив медуніверситету, співробітники кафедри загальної практики та Університетської клініки  щиро вітають шановну Олену Борисівну та бажають їй здоров’я, наснаги, плідної праці, достатку, гарного настрою та довгих років життя!

З Днем народження, Олено Борисівно!