Променевої діагностики, терапії, радіаційної медицини та онкології

• Контактний телефон: +38 (048) 720-01-44
  • Адреса: вул. Пішонівська, 1, 2й поверх; вул. Тініста, 8, 1й поверх
  • Електронна адреса: [email protected]

Соколов Віктор Миколайович Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор

Соколов Віктор Миколайович завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор. За сукупністю праць в області медичної кібернетики в 1993 році Соколов В.М. був обраний дійсним членом Академії технологічної кібернетики України. За великий внесок у розвиток вітчизняної науки і техніки  в 1994 році удостоївся високого звання «Заслужений діяч науки і техніки України». У 2009 році  обраний дійсним членом інженерної Академії України (медична секція) з нагородженням медаллю. В тому ж році обраний  дійсним членом Європейської Академії природознавчих наук з нагородженням срібною медаллю Рентгена  та медаллю Вірхова. З 1978 р. – голова Асоціації Радіологів Одеського регіону, член редакційних колегій ряду медичних журналів («Клінічна інформатика і телемедицина» та ін.). В даний час В. М. Соколов є науковим консультантом в діагностичному центрі «Юж-Укрмедтехнології», одному з провідних діагностичних центрів в Одеському регіоні.

Історія кафедри →