Засідання «Дискусійного клубу» відбудеться 31.03.21 р.

Шановні колеги!
Із задоволенням повідомляємо, що незважаючи на всі перепони з боку карантинних обмежень ми поруч із Вами та будемо продовжувати насичувати мізки охочих корисною та цікавою інформацією, надавати можливість вільного спілкування та дискусії за усіма темами, що турбують. Прислуховуючись до відгуків наших слухачів, з цієї весни ми поширюємо перелік заходів, що проводяться під егідою проекту «Дискусійний клуб». Одтепер вдвічі більше сесій —засідання на українській та англійській мові окремо!

Кафедра Акушерства і гінекології та Навчально-виробничий комплекс інноваційних технологій навчання, інформатизації, безперервної освіти та внутрішнього моніторингу якості освіти (НВК ІТНІБО) разом із Комісією з біоетики та академічної доброчесності ОНМедУ запрошує всіх охочих до зустрічі 31.03.21 (найближча середа) о 14:00 на базі платформи Microsoft Teams. Тема засідання : «Академічна чесність як запорука всесвітнього визнання вітчизняної науки: приклад ОНМедУ».
Всі учасники отримують можливість поспілкуватись із експертами Університету, визначитись із стандартами та нормами якості наукових робіт, випадками недоброчесності та покарань із власного досвіду представників кафедр Університету, молодих вчених та студентів-науковців. Бонусом очікується виступ Голови Комісії професора Н.А. Мацигори за темою засідання.
Просимо всіх бажаючих для участі в онлайн формі “Дискусійного клубу” попередньо зв’язатись за посиланням в Фейсбук:
чи Instagram:
та налагодити рекомендоване обладнання: постійний зв’язок з мережею Інтернет, навушники, можливість відеозв’язку, активний Університетський акаунт в Microsoft Teams

Чекаємо на Вас.
До зустрічі!

Програма заходу на 31.03.21
14:00-14:10    Організаційні моменти.
14:10-14:15     Знайомство присутніх.
14:15-14:20     Вітальне слово організаторів.Відкриття заходу. Порядок денний.
14:20-14:50     Виступ Голови комісіїї проф. Н.А. Мацегори
14:50-15:15     Обговорення
15:15-15:45     Випадки недоброчесності та шляхи їх подолання на кафедрах Університету
15:45-16:15     Дискусія, відповіді експертів у довільній формі
16:15-16:25     Заключне слово.Оголошення дати та тематики наступного засідання.
16:25-16:30     Зауваження та побажання.