Візит до Віденського медичного університету

12-13 червня 2024 року делегація ОНМедУ у складі першої проректорки, професора Валерії Марічереда, директорки бібліотеки Наталії Гаріної і помічника ректора Ірини Савченко здійснила візит до Віденського медичного університету.

У рамках візиту відбулися цікаві зустрічі та заходи, спрямовані на розвиток партнерської співпраці і добрих відносин між нашими закладами.

Одним із основних моментів візиту стало відвідування сучасної бібліотеки MedUni, Відень. Представники нашої делегації були вражені широким асортиментом наукової літератури, сучасними технологіями та інноваційними підходами до організації бібліотечної справи.

Важливу роль у візиті відіграла зустріч з представниками міжнародного відділу MedUni, Відень. В ході цієї зустрічі обговорювалися можливості спільних наукових проектів та удосконалення програм академічної мобільності для студентів та викладачів. Представники ОНМедУ подякували партнерів за підтримку у цей нелегкий для України час. Обидві сторони висловили готовність до активної співпраці та подальшого розвитку партнерських відносин.