Об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ)

Об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ) — це компонент другого етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту , який широко застосовується в українських ВМНЗ. Така форма атестації випускників була запроваджена в 2019 році за наказом МОЗ України. Головна мета іспиту — перевірка рівня сформованості фахових компетенцій, засвоєних на клінічних кафедрах впродовж навчання, спроможність студента вірно прийняти рішення щодо застосування того чи іншого методу діагностики або лікування в певній клінічній ситуації та можливість продемонструвати своє володіння цим методом. Керівництво ОНМедУ створило всі належні умови для підвищення якості знань і навичок студентів. На базі НВК ІТНІБО організована підготовка до складання ОСКІ. За словами начальника НВК ІТНІБО Юрія Петровського, кожен студент має можливість за допомогою викладачів різних кафедр університету відпрацювати на сучасних симуляторах більш ніж 60 практичних навичок. Своїми враженнями після складання ОСКІ поділився студент 6-го курсу ОНМедУ Ярослав Деревягін.