Онлайн-курс «Практикум з розвитку м’яких навичок»

Сьогодні в українському суспільстві приділяється багато уваги розвитку «м’яких навичок»  (soft  skills).

Ці навички є поєднанням індивідуальних якостей особистості, її поведінкових і соціальних установок. Сучасний здобувач освіти повинен уміти активно навчатися впродовж усього життя, вирішувати проблеми, мислити критично, бути креативним, ініціативним, володіти цифровими компетентностями, а також володіти навичками соціальної взаємодії та вміти керувати емоціями.

Враховуючи потребу розвитку універсальних компетентностей, в рамках програми  ЄС «EU4Skills:   Кращі  навички  для  сучасної  України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду міжнародної солідарності (Польща) для педагогів створено онлайн-курс «Практикум з розвитку м’яких навичок».

Практикум містить опис 72  занять. Зокрема, в програмі є практичні вправи, ділові ігри, сценарії групових занять, що допомагають сформувати окрему навичку. Даний онлайн-курс розміщено на платформі «Професійна освіта онлайн»  (https://profosvitaonline) в категорії «Ключові компетентності» за посиланням: http://surl.li/etrty. Промо відео курсу розміщено за посиланням: http://surl.li/fgpfh.

Принагідно зазначаємо, що педагоги, які є користувачами платформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», не потребують повторної реєстрації. Вхід на платформу «Професійна освіта онлайн» доступний за тим самим логін/паролем.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до проєктної менеджерки зі змісту дистанційної освіти Команди підтримки реформМОН Бондар Анни, e-mail: [email protected], тел.: +38 097 919 82 13.