Доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science

Шановні науковці!

З 1 вересня до 31 грудня 2021 року заклади вищої освіти та наукові установи зможуть мати безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Така можливість відкривається для вітчизняних науковців завдяки домовленості між Міністерством освіти і науки України та видавництвом Bentham Science.

Bentham Science — наукове, технологічне та медичне видавництво, яке надає академічним дослідникам і промисловим професіоналам найсвіжішу інформацію у різних галузях науки і техніки. Його рецензовані наукові журнали і книги мають постійно зростаючу аудиторію в усьому світі. Наразі видається понад 130 журналів в електронному та друкованому форматах, які охоплюють різні дисципліни у галузі фармацевтичних досліджень і розробок, медичних спеціальностей, інженерії, технічних та соціальних наук. Журнали індексуються у визнаних агентствах, зокрема 40 журналів Bentham Science мають імпакт-фактор у щорічному звіті Journal Citation Report.

Bentham Science застосовує процедуру одинарного сліпого рецензування для подання усіх рукописів, за винятком обраного числа патентних журналів, щодо яких застосовується подвійне сліпе рецензування. Усі представлені рукописи піддаються експертній оцінці в рамках консультацій з членами редакційної колегії журналу та незалежними зовнішніми рецензентами, інформація про що представлена в Publons.

Окрім журналів, Bentham Science здійснює видавництво книг. Вже опубліковано понад 800 найменувань, їх кількість постійно зростає.

Детальніше: https://benthamscience.com/, https://benthambooks.com/catalog-ebooks.php, https://www.eurekaselect.com/alldiseases, https://bit.ly/38IiheQ

З усіх питань звертатися до Юрія Григоровича Орзулова (т. 0672783069).