Валерій Запорожан став співголовою Європейського конгресу з акушерства та гінекології в Афінах

Ректор Одеського національного медичного університету, голова Асоціації акушерів-гінекологів України Валерій Запорожан став співголовою 27-го Європейського конгресу з акушерства та гінекології (27th European Congress of Obstetrics and Gynaecology), який проходив в Афінах 2-4 вересня. Це одна з найпрестижніших подій для фахівців цього напрямку.

Валерій Запорожан очолив українську секцію, під його головуванням пройшло засідання. Загалом, українська секція в рамках EBCOG відбулася вперше, а наша делегація була однією з найчисленніших і найбільш очікуваних на заході. До її складу увійшли провідні фахівці з акушерства і гінекології, представники Асоціації акушерів-гінекологів України. Вони регулярно проводять навчальні заходи, які відвідують, зокрема й європейські колеги.

Ректор ОНМедУ подякував учасникам секції за активну роботу. «Я вам дуже вдячний за активність. Це — запорука успішних спільних напрацювань. Акушерство і гінекологія, як і медицина загалом, не стоять на місці. Галузь стрімко розвивається, підсилюється і інтелектуально, і технологічно. Від того, наскільки регулярним і якісним буде обмін досвідом, залежить імплементація змін на національних і загальноєвропейському рівнях», — наголосив Валерій Запорожан.

Наукова програма Конгресу включала численні засідання на високому рівні, інтерактивні заняття і майстер-класи. Участь у Конгресі взяли гінекологи та акушери зі всього світу.