Долучайтеся до вивчення клінічних випадків з британським ресурсом CAPSULE

Шановні викладачі та студенти!

Колеги з Великобританії надали українським медичним університетам доступ до освітнього ресурсу вивчення клінічних випадків CAPSULE.

CAPSULE — це освітній ресурс на основі тестування, що призначений для підтримки студентів-медиків щодо застосування медичних знань у клінічних умовах. Ресурс містить понад 680 клінічних випадків, які відібрані за результатами аналізу Генеральної медичної ради Великої Британії (GMC) і містять понад 3500 запитань з 39 дисциплін. Клінічні випадки охоплюють медичні спеціальності, які вивчаються зокрема на 4 та 5 курсах, включаючи медицину, хірургію, педіатрію, психіатрію, терапевтичні дисципліни, акушерство та гінекологію, загальну практику та професійне навчання. Тестові питання про клінічні випадки базуються на системі MCQ (multiple-choice question / питання з кількома варіантами відповідей). Випадки містять більше 450 зображень, у тому числі рентгенівські знімки, ЕКГ та клінічні фото.

Детальніше про CAPSULE – за посиланням https://www.capsule.ac.uk/

Якщо у вас є бажання отримати доступ до цього ресурсу або вам потрібна додаткова інформація про те, як використовувати Capsule найефективніше, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]