Дні студентської науки в ОНМедУ

Шановні колегі, студенти та молоді вчені!
Ось і добігло кінця наше свято – “Дні студентської науки в ОНМедУ”
Незважаючи на складний час, Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених нашего університету СНО и ОМУ ОНМедУ на найвищому рівні провели конференцію «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для студентів та молодих вчених, присвячену 100-річчю з дня народження Крістіана Барнарда.
Конференція відбувалась в онлайн-режимі на університетський платформі Microsoft Teams.
Підготовлені та розміщені на сайті програма та збірка тез.
Це було справжнє свято!
У конференції прийняли участь студенти всіх факультетів та співробітники кафедр Одеського національного медичного університету; були представлені роботи авторів з інших ВНЗ Одеси, а також із ВНЗ Харкова, Полтави, Кропивницького, Донецька, Камʼянець-Подольського та інших міст України.
Враховуючи досвід минулого року з проведенням конференції в режимі онлайн, учасники організаційного комітету змогли якомога ефективніше побудувати режим конференції з використанням тих багатьох можливостей електронних ресурсів, які пропонує нам сучасний світ. Завдяки цьому робота пройшла гладко та без заминок.
Конференція була розподілена на секції, які одночасно проходили на онлайн-платформі Microsoft Teams. Студенти та молоді вчені мали змогу представити свої наукові дослідження та презентації головам своїх секцій, членам Президіуму та іншим учасникам конференції, серед яких буди студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори, викладачі, лікарі та наукові співробітники.
У конференції працювало 13 секцій, у кожній з яких заслуховувалися доповіді студентів та молодих вчених, після чого президіум обирав переможців за критеріями якості оцінювання.
До оргкомітету конференції було подано 368 робіт студентів та молодих вчених, усього було заслухано та оговорено 159 доповідей, серед яких 123 доповіді студентів та 36 доповідей молодих вчених.
Оцінювали роботи та ораторську майстерність доповідачів експертне журі, у складі якого 75 професорів та доцентів нашого університету.
Від усього нашого наукового товариства та від себе особисто хочу подякувати шановним колегам та молодим вченим за підготовку та участь конференції.
І дозвольте висловити надію, що наступного року ми знову з вами зустрінемося на наукових засіданнях!