Відгук нашого випускника 2022 року

Шановні колеги,

Всьому академічному співтовариству абсолютно зрозуміло, що випускники є головним результатом діяльності будь якого вишу. Їх досягнення та невдачі, їхні мрії, втілені та нереалізовані, їх гідна кар’єра та життя – причини гордості та хвилювань вчителів та наставників, тих, хто допоміг їм свого часу здобути освіту та професію, сформуватися як особистість, знайти свій шлях у житті.

За часи існування Одеського національного медичного університеті, освіту в ньому отримала величезна кількість лікарів, у тому числі тисячі іноземних громадян з понад п`ятдесяти країн світу. Багато з них стали провідними спеціалістами і науковцями у себе на Батьківщині.

І нам дуже приємно читати відгуки про ОНМедУ від наших дорогих випускників!

З радістю та гордістю ділимося з вами відгуком нашого випускника 2022 року, що було отримано кафедрою акушерства та гінекології:

Добрий день, пані та панове!

Сьогодні, на завершення мого випуску з ОНМедУ, я хотів би висловити свою вдячність усім моїм улюбленим, самовіддано працюючим лікарям-викладачам кафедри Акушерства та Гінекології за все, що ви зробили.  Я ніколи не забуду всіх ваших занять, уроків та зусиль, які ви вкладали в мене, щоб змусити мене так легко розуміти складні теми. Ви були першими натхненниками для починаючого лікаря. Я щиро ціную вас і ваш час, який ви витратили, допомагаючи мені в багатьох випадках. Ви побудували своє життя таким чином, щоб інші, як і я, дійсно могли б мріяти створити подібне.

Дуже дякую за курс. Подорож на 6 років не була б такою прекрасною, якби в ній не було б вас протягом останніх трьох років.

Хотілося би бути на зв’язку з вами все життя, щоб отримувати від вас все більше нових знань!

З повагою,

Гаурав Саїні