Discussion club 07.04.21

Шановні студенти та викладачі нашого Університету!

У середу, 7.04.21 на базі університетської платформи Microsoft  Teams відбувся черговий захід  Discussion club за темою: «V–FOR VIOLENCE: DOMESTIC VIOLENCE, CHILD ABUSE, GENDER DISCRIMINATION-IDENTIFICATION AND PREVENTION».

Захід було розпочато із вітальних слів та тлумачення головних термінів заходу Добровольським А.Л. Розглянуто багато важливих питань сьогодення, зокрема «Дискримінація в родині:доля матері і дитини», «Расова дискримінація: на хвилі BLM», дискримінація в університеті.

Одночасно із розглядом цих підтем, слухачі активно ділилися випадками з власного життя, досвідом своїх родин,співробітників,країн,тощо.Серед найактивніших учасників бажається відмітити Suresh Gopika, Ibrahim Oday, Siman Manar.

Команда експертів була представлена викладачами кафедр внутрішньої медицини #3 Третьяченко Ю.В. та ортодонтії –Кордонець О.Л. та Аль-Серарате М.К.

Студентам та викладачам ОНМедУ було нагадано,що вони володіють можливістю вільного сповіщення відповідальних органів Університету за випадки конфліктних ситуацій, пов’язаних із  пригніченням гідності,сексуальними домаганнями, корупцією та іншими видами дискримінації.

Посилання до цього інструменту захисту можливо знайти на офіційній сторінці ОНМедУ

Також було наголошено на потребі регулярних зустрічей за цією тематикою,бо лише у доброзичливій атмосфері та довільній дискусії викриваються такі проблеми.

Наступну сесію Discussion Club заплановано на 14.04.21 о 2 годині дня.

Всього найкращого!

До зустрічі!