Бібліотека ОНМедУ презентує виставку, присвячену 1034-й річниці Хрещення Київської Русі

Одна з головних святих сторінок нашої держави — Хрещення Київської Русі, що припадає саме на 28 липня. Вперше в Україні цього дня ми відзначаємо й День Державності.

Наша мужня країна — символ стійкості, єднання та боротьби не тільки за людське життя, за державну незалежність, але й за християнські духовні цінності: добро, милосердя, чесність, справедливість, любов. Від змісту цих моральних цінностей, що закладаються у серця людей, і залежить майбутнє нашої держави. Адже Бог не в силі, а в правді.

Цього року бібліотека відкрила нову серію тематичних книжкових виставок «Золоті сторінки історії України». І дуже символічно, що перша виставка призначена саме 1034-й річниці Хрещення Київської Русі .

Серед видань, що представлені на виставці, — унікальне факсимільне «Пересопницькє Євангіліє», а також книги з історії України, автором яких є нащадок давнього козацького роду, історик Михайло Грушевський. І як гасло для незламних українців зараз звучать слова першого Президента України, що були сказані ним майже 100 років тому, — «Мусимо йти, бо спинити походу не можна».