В ОНМедУ розпочалась вступна кампанія

29 липня 2022 року відповідно до Порядку та Правил прийому в Одеському національному медичному університеті розпочалась вступна кампанія.

Робота приймальної комісії (Ольгіївська, 13) досить насичена. Вступники подають документи на спеціальності «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація».

Як і в минулому році подача заяв відбувається через електронний вступ, але якщо у абітурієнтів є будь-які питання, вони можуть звернутися до приймальної комісії. Для тих вступників, яким потрібна допомога щодо подання електронної заяви або створення особистого електронного кабінету — обладнано куточок вступника.

Серед абітурієнтів університету, як завжди, не тільки одесити. «Ми маємо бажаючих стати студентами нашого закладу з різних областей України та з тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій. Адже на базі університету створено освітній центр «Крим – Донбас – Україна»,— зазначив відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Геннадій Степанов.

За його словами, цього року, як і раніше, в Одеському національному медичному університеті є шанс навчатися не тільки за контрактом. Закладу виділено 310 місць за державним замовленням, з яких 300 місць на спеціальність 222 — Медицина, 5 місць на спеціальність 221 — Стоматологія та 5 місць на спеціальність – Фармація та промислова фармація. «До того ж у більшості вступників у цьому році є дуже великий шанс вступити до медичного вузу — правилами прийому передбачено, що абітурієнти будуть допущені до конкурсу, якщо мають 100 балів по трьох предметах мультіпредметного теста. Додам також, у цьому році приймаються сертифікати 2019, 2020, 2021 років », — акцентував Геннадій Степанов.

Нагадуємо, з усіх питань стосовно вступу до Одеського національного медичного університету звертайтесь

за телефоном (048) 723-35-67 та е-поштою: [email protected]