Безкоштовний доступ до онлайн курсів та проєктів від Coursera for Campus

Шановні студенти Одеського національного медичного університету!

Coursera for Campus надає безкоштовний доступ для всіх українських закладів вищої освіти та їх студентів до своїх безкоштовних онлайн курсів та проєктів. У вас є можливість долучитися до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera за різними освітніми напрямками.

Якщо ви не маєте фінансової змоги оплатити навчання на платформі Coursera, які є платними, ви можете скористатись доступною фінансовою допомогою на сторінках курсів, які були створені саме для українських студентів.

Ви маєте можливість обрати будь-який онлайн-курс та програму за напрямком, який цікавить саме вас. За результатами проходження курсу ви отримаєте сертифікат. Якщо ви оберете курс, який співпадає з дисципліною або темами дисципліни, які викладаються за вашою спеціальністю, викладач зарахує як проходження дисципліни або окремих її розділів. Більш детальна інформація щодо перезарахування результатів такого навчання представлена у цьому Положенні.

На додаток платформа розпочала співпрацю з організаціями у справах біженців.

Не зволікайте! Долучайтеся до онлайн курсів провідних університетів світу за посиланням https://www.coursera.org/