Наукова робота студентського товариства ОНМедУ успішно продовжується

Відбулася Міжнародна конференція з питань неврології, лікування деменції а також фундаментальних та клінічних проблем центральної нервової системи (Neurology, CNS and Dementia Care 2022), яка проходила у дистанційному форматі 27-го квітня.

До участі в роботі конференції були прийняті роботи вчених Японії, Китаю, Франції, Індії, Гонг-Конгу, Єгипту, Ірану, Канади, Бразилії та Іспанії. Організаторами конференції були провідні вчені США та Великобританії.

Приємно зазначити, що від України були представлені результати досліджень комплексного застосування препаратів – модуляторів функцій ЦНС широкого спектру, для яких було визначено синергію протисудомного впливу за умов експериментального моделювання епілептичного синдрому. Дослідження представила староста наукового гуртка кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури Ксенія Приболовець. Отримання сертифікату учасника, а також наступна публікація матеріалів конференції в авторитетному міжнародному періодичному виданні є вагомим внеском в роботу студентського наукового товариства Одеського національного медичного університета та мотивує молодих науковців до подальших досліджень.

Citation:
Prybolovets K.O., Pervak M.P., Al-Nadawi N., Liashenko A.V., Poshyvak O.B., Godlevsky L.S. The synergy of antiepileptic action of rapamycin, pioglitazone and minocycline on acute seizures in mice. In: Neurology, CNS and Dementia Care. Proceedings of International Conference, April 27, 2022, P.35-36.
Neurology, CNS and Dementia Care 2022 (fliphtml5.com) Published in: Journal of Neurology and Clinical Neuroscience, 2022, Vol.6 (expected issue N3)