33-й Конгрес Європейської академії дерматовенерології в м. Амстердам (Нідерланди)

З 25 по 28 вересня 2024 року в м. Амстердам (Нідерланди) відбувся 33-й Конгрес Європейської академії дерматовенерології. У заході взяли участь понад 17 000 дерматологів з усього світу. Одеський національний медичний університет на цьому заході представляли співробітники кафедри інфекційних хвороб з курсом дерматовенерології: професор Запольський М.Є., доценти Ніточко О.І. та Хрущ В.І. Загалом від України було більше 100 делегатів.

Професор Запольський М.Е. представив стендову доповідь на тему: Morphological features of different forms of actinic keratosis depending on localization.

Доценту Ніточку Олегу Івановичу було надано грант для участі в конгресі від Європейської академії дерматовенерології, ним презентовано стендову доповідь на тему: Case of eczema herpeticum in a breast cancer patient.

На конгресі була запропонована дуже цікава наукова програма, у якій було задіяно 650 спікерів з більш ніж 50 країн, організовано 180 сесій. Насичена програма конгресу, окрім доповідей, включала додаткові сесії за субспеціальностями, різноманітні тренінги, які охоплювали найбільш актуальні теми дерматовенерології: атопічний дерматит, псоріаз, акне, бульозні дерматози, онкодерматологію, ЗПСШ та багато інших. На виставці демонструвалися новітні технології, методи лікування та засоби у сфері дерматології та венерології.

Також учасники конгресу отримали чудову нагоду провести особисті зустрічі з науковцями з різних країн, що сприяло налагодженню міжнародних професійних контактів і відкрило можливості для майбутньої наукової співпраці.