Розпочато 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA»2024/2025

Фонд Віктора Пінчука 23 жовтня 2024 року розпочав 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до аплікантів:

• оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримають від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 3 000 грн. (після сплати всіх податків та зборів), мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку власних проєктів, а також долучитися до різноманітних заходів Фонду Віктора Пінчука та партнерських організацій. Також студенти стають частиною спільноти талановитої молоді зі всіх куточків України, до якої сьогодні входять вже понад 2 600 молодих людей.

Уже другий рік поспіль 10 спеціальних стипендій отримають студенти спеціальностей «Медицина» і  «Терапія та реабілітація» для підтримки розвитку реабілітаційної галузі в Україні. Стипендії надаються в партнерстві з національною мережею інноваційних реабілітаційних центрів RECOVERY. Цей проєкт заснували Віктор та Олена Пінчуки задля підтримки Сил безпеки й оборони України. Фахівці мережі RECOVERY долучаться до роботи журі конкурсу, щоб визначити найамбітніших студентів.

За майже 20 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 600 студентів з усієї України. Сьогодні програма співпрацює зі ЗВО з усіх регіонів України, 90 закладів є її офіційними партнерами.

Презентація ZavtraUA_2024

Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Прийом заявок відкрито на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з 23 жовтня до 05 грудня 2024 року.

Чекаємо на тебе, бери учать та перемагай!