Всеукраїнський молодіжний конкурс есе «Я маю право на …»

Всеукраїнський молодіжний конкурс есе «Я маю право на …», присвячений Дню юриста України, стартував у жовтні та триває по 24 листопада 2024 року.

Організатори: «Видавничий центр «Академія», видавництво «Хай-Тек Прес», Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Рада молодих юристів України за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Київської міської державної адміністрації, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу КМДА, Київського університету права НАН України, ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв, ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ».

Конкурс проводиться з метою привернення уваги не тільки до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, але й до питань, якими переймається наша молодь, їх пропозиції щодо розв’язання цих питань з правового погляду; реалізації європейських цінностей, питань інклюзії, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед студентів коледжів та університетів, учнів і вихованців 10-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Дата: з жовтня по 24 листопада 2024 року.

Формат: онлайн, дистанційна подача робіт.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб. Професійна орієнтація школярів. Підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці. Залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Програма:

1 етап. Учасники готують роботи за відповідною тематикою, оформлюють згідно вимог до організаційного комітету.

2 етап. Організаційний комітет приймає роботи від учасників та попередньо відбирає 30 найкращих робіт і передає експертному журі.

3 етап. Експертне журі оцінює роботи за рейтинговою системою та визначає переможців.

4 етап. Підбиття підсумків, оголошення переможців.

Підсумки Конкурсу будуть оголошені у грудні 2024 року.

Вимоги до робіт:

— Обсяг не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm; поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

— Робота має містити особисту думку автора, чітко структуровану за абзацами або пунктами, не повинно містити плагіату, а у випадку цитування обов’язково має бути оформлена згадка про джерело.

— Мова: українська.

— У супровідному листі до есе зазначаються:

 відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас/група, вік, контакти);

 повне найменування закладу освіти;

 контакти (номер телефон та електронна адреса (e-mail).

Прийом конкурсних робіт до 24.11.2024 року.

Для участі у Конкурсі необхідно направити конкурсну роботу та супровідний лист на е-адресу: [email protected],

вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» та Прізвище.

Обробка персональних даних учасників Конкурсу здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Правова охорона та захист авторських прав щодо поданих на Конкурс робіт здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Участь у Конкурсі безкоштовна.

Оргкомітет: Чистякова Тетяна Юріївна, тел.: 067 466 73 24