Привітання ректора ОНМедУ Валерія Запорожана з Днем науки України

21 травня 2022 року в нашій країні відзначається День науки — професійне свято вчених, наукових співробітників, викладачів й усіх тих, чия діяльність так чи інакше пов’язана з науковою роботою.

Одеський національний медичний університет за свою більш ніж 120-річну історію став відомим у світі завдяки науковій діяльності та вагомим здобуткам вчених, які вписали золоті сторінки в історію медицини, завоювали авторитет і пошану в багатьох країнах.

Разом із іншими галузями науки медицина має величезне гуманістичне та соціальне значення. Невпинний науковий пошук, розробка новітніх методів лікування та дієвих препаратів надають можливість перемагати захворювання, а отже відновлювати здоров’я громадян нашої країни.

Ми пишаємося нашим «золотим фондом» — академіками і професорами, доцентами і старшими викладачами, а також молодим поколінням — аспірантами і кандидатами наук, докторами філософії, які успішно захищають дисертації з актуальних проблем медицини.

Пишаємося, що в ОНМедУ завжди активно працювали і нині працюють Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених, на які ми покладаємо великі надії. Працелюбність, справжня зацікавленість темами наукових досліджень дають змогу студентам і молодим вченим брати участь в наукових конференціях у нашому університеті, а також у заходах міжнародного рівня, отримувати грамоти, дипломи та подяки. Щорічна традиційна конференція студентів і молодих вчених «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» є справжнім святом молодої науки та стимулом для подальшого дослідницького пошуку, першими кроками у великий світ науки.

Нині наша країна переживає важкі та тривожні часи. Проте це надає нам ще більше сил та стремління зберегти національні досягнення медичної науки й багатолітні традиції.

Дорогі колеги, професори, доценти, аспіранти, студенти! Дуже вдячний вам за відданість медицині, невичерпний пошук та збереження всього надбання, що було створено попередніми поколіннями вчених і увійшло в історію.

Бажаю вам миру і чистого неба, спокою та стабільності, здоров’я, натхнення та плідної праці в ім’я нашої держави — України, задля здоров’я і благополуччя кожної людини.

Щиро ваш, академік Валерій ЗАПОРОЖАН