День вишиванки в ОНМедУ 2022

Українська вишиванка – святиня народу, символ духовного багатства, мудрості, щастя, любові і родинної пам’яті.

Цього року День вишиванки припав на 19 травня, і останні дні тижня викладачі кафедри суспільних наук присвятили заходам, присвяченим цьому святу.

Студенти познайомилися із історією української вишиванки, подивилися відеоролик та презентації, обговорили питання відтворення традицій у сучасному світі та цінності вишиванки не тільки для українського народу, а й для світової спільноти.

Для студентів-іноземців викладачі приготували презентації та огляд кафедральної колекції народного вбрання та фото святкування студентством університету у минулі роки.

Красива вишита сорочка з давніх-давен є ідентифікатором українця, це наше ДНК нації.

Огляд кафедральної колекції народного вбрання кафедри суспільних наук ОНМедУ