Начальник ООВА Максим Марченко привітав молодих вчених Одещини з Днем науки

З нагоди Дня науки у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч Ради молодих вчених Одещини із начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченко.

Вітаючи наукову спільноту, Максим Марченко звернув увагу на те, що глобалізація, швидка зміна технологій, утвердження пріоритетів сталого розвитку українського суспільства зумовлюють зростання ролі науки. Також він додав, що нині, у складні часи випробувань та війни, науковці зуміли зберегти свої цінності, мобілізувати сили, знайти нові форми та методи досліджень і вистояли у цій нелегкій ситуації.

Представник Одеського національного медичного університету, голова Ради молодих вчених Одеського національного медичного університету Добровольський Андрій розповів про медичний напрямок роботи молодих вчених та про досягнення ОНМедУ у наданні психологічної підтримки під час бойових дій та проведенні тренінгів з тактичної медицини, що були організовані на кафедрі симуляційних медичних технологій ОНМедУ (завідувач кафедри – к.мед.н.  Олександр Рогачевський) за ініціативою ректора ОНМедУ, академіка Валерія Запорожана та проректора з науково-педагогічної роботи ОНМедУ, професора Валерії  Марічереда, за підтримки Медичного університету Каунаса та сумісно із кафедрою медицини катастроф та військової медицини, яку очолює дуже досвідчений у військовій медицині полковник медичної служби Володимир Майданюк.