XХ ювілейна міжнародна науково-практична конференція, присвячена 120-річчю ОНМедУ «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології 2020»

Останній тиждень вересня ознаменувався видатною подією для спільноти фахівців із спортивної медицини та фізичної реабілітації, тих, хто цікавиться здоровим способом життя, фізичною активністю, спортом та фізичним вихованням.

Кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології нашого університету під керівництвом професора Юшковської Ольги Геннадіївни традиційно підготувала та провела XХ ювілейну міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 120-річчю ОНМедУ «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології 2020»

Ця фахова зустріч відбулася у цьому році у так званому «гібридному» режимі внаслідок існуючої епідемічної загрози. Переважна більшість доповідей здійснювалась у режимі онлайн на платформі Microsoft Teams, фахівці з Одеси приймали участь у події у реальному часі у конференц-залі кафедри.

У другий день у межах конференції відбувся ще один безпрецедентний науково-практичний захід – ВСЕУКРАЇНСКИЙ СИМПОЗІУМ ІЗ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ, де фахівці мали змогу обмінятися досвідом застосування скандинавської ходьби у якості засобу фізичної реабілітації для пацієнтів з різноманітною патологією – онко-одужуючих, кардіологічних, з вадами зору, надлишковою вагою тіла та інші.

Таким чином, за два дні напруженої роботи 320 лікарів, фізичних терапевтів, реабілітологів, викладачів та спортсменів мали змогу ознайомитися з 46 доповідями, серед котрих були  и лекції провідних професорів, практичні майстер-класи, результати наукових досліджень фахівців з різних куточків України та ближнього зарубіжжя. За підсумками конференції було видано збірку тез, де було надруковано біля 100 наукових праць.

Особливо бажано відмітити технічний супровід трансляції роботи конференції фахівцями інформаційно-обчислювального центру ОНМедУ, що дозволило провести ії на належному сучасному рівні.