Візит Надзвичайного та Повноважного Посла В’єтнаму до ОНМедУ

25 листопада в рамках візиту до Одеського регіону  Надзвичайний та Повноважний Посол В’єтнаму в Україні та Республіці Молдова НГУЄН ХОНГ ТХАЧ зустрівся з керівництвом Одеського національного медичного університету. Делегацію, яку супроводжували представники Українського фонду культури, Одеської обласної ради миру та відомі громадські діячі, зустрічав ректор ОНМедУ, академік Академії медичних наук України Валерій Запорожан.

Надзвичайний та Повноважний Посол підкреслив, що  Україна та В’єтнам мають давні взаємні відносини, та висловив  підтримку українському народу, який страждає від російської агресії. НГУЄН ХОНГ ТХАЧ високо оцінює досягнення Одеського  вищого навчального закладу в сфері науки, системі надання навчальних програм та післядипломної освіти та висловив сподівання, що така співпраця буде продовжена найближчим часом.

З свого боку Валерій Запорожан підкреслив, що Одеський національний медичний університет є одним із провідних європейських освітніх закладів нашої країни та єдиний в Україні, хто отримав міжнародну інституціональну акредитацію Незалежної агенції з акредитації та рейтингу, що гарантує визнання дипломів для подальшого здобуття освіти випускників, конвертованості кваліфікацій, розширення можливостей працевлаштування та затребуваність на глобальному ринку медичних послуг. Результатом обговорення стало підписання Меморандуму про співпрацю.