24-25 листопада в Одесі у форматі дистанційної та особистої участі відбулася ХIV щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні медичні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицини та освіти», присвячена пам’яті Бориса Резніка. Ця подія, яка  давно стала доброю традицією, відбулася завдяки спільним зусиллям керівництва та кафедри педіатрії №1 Одеського національного медичного університету, за підтримки Департамента охорони здоров’я Одеської міської ради та обласної державної адміністрації.

Основна наукова концепція конференції – обговорення та оптимізація педіатричної допомоги в Україні в сучасному контексті та в умовах воєнного часу. Учасників заходу привітали ректор Одеського національного медичного університету академік Академії медичних наук України Валерій Запорожан, проректор з науково-педагогічної роботи ОНМедУ, д.мед.наук, професор Валерія Марічереда, завідувач кафедри педіатрії №1 ОНМедУ, чл.-кор. Академії медичних наук України, професор Микола Аряєв.