Відбулося чергове засідання «Дискусійного клубу»

11 листопада 2020 року в онлайн режимі відбувся черговий захід «Discussion Club. Challenging Patient Consultation» за темою: “FamilyPlanning: what`snew?”.

Кафедрою акушерства та гінекології були започатковані та проводяться регулярні дискусійні зустрічі за акушерсько-гінекологічною тематикою для вітчизняних та іноземних студентів, де слухачі відпрацьовують комунікативні навички та навички консультування пацієнтів під наглядом досвідчених лікарів-експертів англійською мовою. Керівництвом університету, Навчально-виробничим комплексом інноваційних технологій навчання, інформатизації, безперервної освіти та внутрішнього моніторингу якості освіти Одеського національного медичного університету (НВК ІТНІБО) й кафедрою акушерства та гінекології були створені всі умови для комфортного спілкування та обміну думками на платформі Microsoft Teams.

Оволодіння англійською мовою на рівні вільного спілкування займає провідну позицію у стратегії інтеграції українських студентів-медиків та молодих вчених в міжнародну наукову спільноту. Здатність приймати участь у дискусії, формулювати та відстоювати власну точку зору з використанням сучасної міжнародної медичної термінології сприяє підвищенню комунікативних навичок у майбутніх лікарів. Надана можливість вільного онлайн-спілкування із проблемних питань дуже сподобалась студентській спільноті та надала натхнення для наступних засідань.

Кафедра акушерства та гінекології й НВК ІТНІБО щиро запрошує всіх бажаючих приєднатись до участі у наступних засіданнях дискусійного клубу.

Орієнтовна дата проведення: 09.12.2020 р.

Для реєстрації на наступне засідання просимо звернутись за посиланнями в Фейсбук: https://www.facebook.com/andre.dobrowolskiy чи Instagram: https://instagram.com/dr.dobrovolskii