Відбулось чергове засідання Вченої Ради в дистанційному режимі

24 лютого в Одеському національному медичному університеті під головуванням ректора, академіка Валерія Запорожана відбулось чергове засідання Вченої Ради в дистанційному режимі.

Відкриваючи засідання, Валерій Запорожан наголосив: «В цей тривожний момент усім нам потрібна витримка, воля і мужність, вміння зберегти спокій і виваженість. Робота університету триває в дистанційному режимі до подальших розпоряджень».

Ректор поцікавився у проректора з науково-педагогічної роботи доцента Костянтина Талалаєва, як йдуть справи у студентських гуртожитках. Костянтин Талалаєв доповів, що ситуація в гуртожитках наразі стабільна. Більшість студентів ще раніше виїхали до свої рідних домівок, де продовжують навчання дистанційно. З тими студентами, які залишились в гуртожитках, був проведений інструктаж про те, як себе поводити за наявності можливих надзвичайних ситуацій.

У порядку денному засідання питання про затвердження результатів підсумкової Державної атестації випускників 2022 року фармацевтичного та міжнародного факультетів зі спеціальності 226 “Фармація. Промислова фармація” заочної форми навчання, про стан фінансово-господарської діяльності університету і перспективи його покращення, затвердження Положення про порядок видачі академічних довідок здобувачам ступеня доктора філософії в ОНМедУ.

Крім того, Вчена Рада розглянула питання відкриття докторантури зі спеціальностей, які плануються у майбутній Спеціалізованій раді ОНМедУ та про затвердження складу редакції “Одеського медичного журналу” і правил публікації згідно Наказу МОЗ України №32 від 15.01.2018 року.

Закриваючи засідання, Голова Вченої ради, академік Валерій Запорожан ще раз наголосив: «Попри все, університет продовжує працювати, і якщо у будь-кого з вас виникнуть питання чи складні обставини, зв’яжіться зі мною у будь-який час».