Валерій Запорожан відкрив перше в 2022 році засідання Вченої Ради ОНМедУ

31 січня в Одеському національному медичному університеті під головуванням ректора, академіка Валерія Запорожана відбулось перше в 2022 році засідання Вченої Ради.

Відкриваючи засідання, Валерій Запорожан привітав присутніх з початком плідної роботи в новому році: «Наприкінці року ми підбили підсумки і залишилися задоволені результатами, яких спільно змогли досягти. Зараз починаємо рік з новими силами, добрим настроєм і амбітними планами. Всіх вітаю із цим і бажаю творчого натхнення та завзяття».

У порядку денному засідання питання про стан і завдання виховної та національно-патріотичної роботи в університеті, звіти завідувачів кафедр медико-профілактичного профілю, затвердження ліміту стипендіатів, яким може призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю, та затвердження фінансування студентського самоврядування.

Крім того, Вчера Рада розглянула питання затвердження разових спеціалізованих рад для захисту дисертацій та на отримання наукового ступеня доктора філософії, реорганізації господарчого відділу та створення відділу режиму та безпеки, внесення змін до ОПП «Фармація, Промислова фармація» та інші поточні справи.