Discussion Club. #My_Medical_English.

Шановні студенти та молоді вчені!

Дискусійний Клуб- це сумісний щомісячний проект кафедри акушерства і гінекології, кафедри симуляційних медичних технологій та НВК ІТНІБО.

Метою створення Клубу стало бажання надати платформу для комунікації студентів ОНМедУ різного рівня володіння англійською мовою. Учасники мають можливість обговорювати цікаві клінічні кейси та підготувати себе до роботи в специфічних умовах, що можуть виникнути у них під час подальшої лікарської практики. Всі кейси моделюються лікарями-практиками та модеруються викладацько-професорським складом.
Визначаючи ефективність Discussion Club. Challenging Patient Consultation та потребу розвитку англомовної комунікації, було вирішено оновити формат проведення наших засідань.

У межах співпраці із #UMSA_Odessa було вирішено знайти спосіб задоволення усіх вимог.

Зустрічайте Discussion Club.#My_Medical_English

Саме на цьому заході ви отримаєте можливість:

-обговорити незвичайний клінічний випадок на прикладі серіалу чи фільму;

-детально розібрати всю лексику по темі та закріпити її за допомогою вправ;

-повторити невелику частину граматики.

Тема дебютного засідання- “Pneumothorax”.

Дата проведення: 02.02.22 р. о 14.00

Для участі просимо заповнити гугл-форму за посиланням: //forms.gle/9Es6dZkqPEyy5j397