В ОНМедУ розпочалась вступна кампанія

14 липня за повним циклом запрацювала приймальна комісія ОНМедУ — розпочалась подача документів до університету на спеціальності «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація».
Сього року приймальна комісія розташована у новому місці: вулиця Ольгіївська, 13. Приміщення, в яких було проведено сучасний ремонт, оснащені новим обладнанням та всім необхідним для комфортної подачі заяв вступниками. Як і в минулому році подача заяв відбувається через електронний вступ, але якщо у абітурієнтів є будь-які питання, вони можуть звернутися до приймальної комісії. Для тих вступників, яким потрібна допомога в подачі електронної заяви або створенні особового електронного кабінету — обладнано куточок вступника.
Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківський, у вступній кампанії в порівнянні з минулим роком практично відмінностей немає, лише для тих, хто вступав на скорочену форму навчання (на базі дипломів молодших спеціалістів з медучилища чи медичного коледжу). Раніше ці вступники повинні були приходити особисто, а з цього року вони теж можуть скористатися електронним вступом. Це значно полегшило навантаження працівників приймальної комісії, особливо у перший день. «Що стосується кількості заяв, на які спеціальності — про це можна сказати лише після закінчення прийому заяв, але відмічу, що темп вступної кампанії з першого дня доволі активний»,— зазначив Е. Бурячківський.
Нагадуємо, з усіх питань стосовно вступу до Одеського національного медичного університету звертайтесь за телефоном (048) 723-35-67 та е-поштою: [email protected]