Під керівництвом Валерія Запорожана ОНМедУ став другим у рейтингу кращих вишів Одещини

Під керівництвом академіка Валерія Запорожана Одеський національний медичний університет увійшов в рейтинг кращих закладів вищої освіти України. Консолідований рейтинг опублікував інформаційний ресурс «Освіта.ua».

Зокрема, ОНМедУ посів друге місце серед вишів Одещини та 35 місце в загальному рейтингу закладів вищої освіти України.

При формуванні рейтингової таблиці укладачі враховували сучасні тенденції розвитку української та світової вищої освіти, які зазнали змін, в тому числі через вплив пандемії COVID-2019. Автори рейтингу відзначають, що керувалися принципом забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжирування.

Одеський медуніверситет — один з найстарших і водночас найпрогресивніших вишів України. Член Міжнародної асоціації університетів і Міжнародного наукового комітету ЮНЕСКО. Під керівництвом Валерія Миколайовича Запорожана ОНМедУ першим в Україні перейшов на англійську мову викладання, відродив університетські клініки, став лідером з симуляційного навчання. Наша Альма-матер об’єднує 7 факультетів, 60 кафедр, 48 клінічних баз. Працюють 1184 викладачів, здобувають освіту 6,5 тисяч українських і іноземних студентів. Високі позиції університету в рейтингах — результат злагодженої щоденної роботи всього багатотисячного колективу. Переконані, найбільші наші досягнення попереду.

Рейтинг закладів вищої освіти Одеси