Випускники міжнародного факультету отримали дипломи ОНМедУ

12 липня 2021 року в лекційній аудиторії № 1 головного навчального корпусу Одеського національного медичного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам міжнародного факультету за спеціальностями «Лікувальна справа», «Стоматологія» та «Фармація. Промислова фармація».

Молодих фахівців з успішним закінченням навчання привітали проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., професор Валерія Марічереда, проректор із забезпечення якості освіти, д.екон.н., доцент Валентина Проценко та декан міжнародного факультету, к.мед.н., доцент Едуард Бурячківський.

У своєму вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи, професор Валерія Марічереда висловила надію, що всі випускники міжнародного факультету ніколи не забудуть роки, проведені в нашому університеті, а безцінні знання, отримані під час навчання, стануть серйозним базисом, щоб досягти в своїх рідних країнах великих висот.

“Я впевнена, що ви будете гідно представляти свою alma mater на міжнародному рівні, від усієї душі бажаю вам професійних успіхів!” – наголосила Валерія Геннадіївна.

Дипломи в цей день отримали 310 випускників з Індії, Марокко, Ізраїлю, Нігерії, Йорданії, Тунісу, Туреччини, Німеччини, Канади, Єгипту, Туркменістану  та інших країн.

Щиро вітаємо наших випускників!