Оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року»

Рада Товариства Молодих Вчених ОНМедУ повідомляє, що  Радою молодих учених при Міністерстві освіти i науки України  оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року» (далі — Конкурс). Захід проводиться з метою визнання визначних досягнень молодих вчених Украіни у різних галузях знань. Конкурс налічує 4 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій. У кожну номінацію мають право подаватися як молоді вчені, так i колективи молодих вчених. Кількість номінацій на які подається номінант — необмежена.

Команда PMВ при МОН звертається з проханням залучити молодих вчених Вашого регіону віком до 33 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та віком до 40 років включно, якi мають науковий ступінь доктора наук, — до участі у конкурсі.

3 Положенням Конкурсу, переліком номінацій та критеріями ïx оцінювання детально можна ознайомитись на сайті: https://leader- scientist.com.ua/page17977637.html

Передбачено подання заявки шляхом самовисування та висування іншою особою. Коригування поданих даних не допускається. Номінанти несуть особисту відповідальність за достовірність наданої інформації. Для участі у конкурсі необхідно до 01 вересня 2021 року подати заявку в електронній формі за посиланням: https://leader-scientist.com.ua/page17973207.html

Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2020 року).

Підставою для відхилення заявки є не достовірність поданої інформаціі’ або/чи невідповідність віковим обмеженням молодого вченого, визначених чинним Законодавством та Положенням Конкурсу.

 

За результатами Конкурсу в кожній номінації буде визначений 1 (один) переможець (лауреат), загалом — 100 переможців (лауреатів).

Результати конкурсу будугь оголошені 29.09.2021 року під час проведения Другого форуму Рад молодих вчених та на офіційному сайті Ради молодих вчених при Міністерстві освітн i науки Украіни, а також на інших інформаційних pecypcax. За виникнення додаткових питань просимо звертатися до Ради Товариства Молодих Вчених ОНМедУ.