Триває підготовка до складання ОСКІ

У травні 2022 року шестикурсники медичних та міжнародного факультетів складатимуть об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ), на якому повинні будуть продемонструвати володіння практичними навичками.

Керівництво ОНМедУ створило всі належні умови для підвищення якості знань і навичок студентів. На базі НВК ІТНІБО організована підготовка до складання ОСКІ.

За словами начальника НВК ІТНІБО Юрія Петровського, кожен студент має можливість за допомогою викладачів різних кафедр університету відпрацювати на сучасних симуляторах більш, ніж 60 практичних навичок. «Можу відзначити зацікавленість та активність студентів усіх факультетів. Майже за два місяці більшість студентів (68 % відчизняних та 14 % іностраних студентів) вже щонайменше по одному разу пройшли пройшли підготовку один, або більше разів, деякі вже використали по три можливих відпрацювання кожної навички. Вони теж, як і ми, впевнені, що така підготовка допоможе їм скласти ОСКІ на найвищому рівні», — зазначив Юрій Петровський.

Відпрацювання практичних навичок відбувається також і на кафедрах, де є відповідне симуляційне обладнання — акушерства та гінекології, внутрішньої медицини № 1, дитячої хірургії, оториноларингології, офтальмології та педіатрії № 1.