Пам’яті Вадима Вікторовича Антонюка

15 лютого 2022 року зупинилося серце молодого талановитого дитячого хірурга Вадима Антонюка.
Народився Вадим 31 травня 1966 року у м. Одеса в сім’ї службовців.
Все життя Вадим провів на Слобідці: дім-робота, робота-дім. На Слобідці ж він і закінчив 61-шу загально-освітню школу навпроти лікарні, якої посвітив все своє життя.
У 1989 році закінчив з відзнакою педіатричний факультет Одеського медичного інституту ім. М.І. Пирогова. Але ще з другого курсу Вадим активний учасник студентського наукового гуртка кафедри хірургії, ортопедії та травматології дитячого віку під керівництвом видатного вченого Алексюка Костянтина Петровича. Ця захопленість наклала відбиток на все подальше його життя, його перші кроки як майбутнього вченого, талановитого хірурга. Саме в обласній дитячій лікарні Вадим вчився всьому, пройшов шлях від санітара до завідуючого відділенням, від студента до науковця.
Після закінчення інституту у 1989 р. був зарахований дитячим хірургом до другого хірургічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні. У 1997 році Вадим переводиться у відділення ургентної хірургії, а з 2007 року він як високо кваліфікований фахівець, дитячий хірург вищої категорії стає завідуючим відділенням екстреної хірургічної та травматологічної допомоги обласної дитячої клінічної лікарні.
Наукова зацікавленість зі студентських років, багатий досвід роботи в єдиному ургентному хірургічному дитячому відділенні в Одеській області, дозволяють Вадиму у 2018 році успішно захистити кандидатську дисертацію на тему «Діагностика, клініка та лікування дітей з післяопераційними інтраабдомінальними інфільтратами» та отримати наукову ступінь кандидата медичних наук. Вадим Вікторович – автор близько 30 публікацій, 3 патентів України на корисну модель, співавтор 2-х підручників.
Понад 15 років Вадим Вікторович виконує обов’язки обласного спеціаліста дитячого хірурга. Понад 9 років Вадим Вікторович асистент кафедри дитячої хірургії. Багато років він відповідальний за інтернів дитячих хірургів на клінічній базі. Щодня, пліч-о-пліч з молодими лікарями, інтернами Вадим Вікторович навчав їх хірургічному життю, приймати тверді рішення, намагатися зробити все можливе для порятунку хворої дитини, людини.
Ти з нами, Вадиме!
Пішла з життя Людина, Велика Людина! Талановитий хірург, Ургентний хірург, екстрений хірург, який знав, що треба робити! Робив, не боявся, рятував! Понад 4000 врятованих життів…
Великий Друг, Відданий Друг! Люблячий та турботливий син, батько, щасливий дідусю!
Йому довіряли життя дітей, усіх дітей, Йому можна було довірити ВСЕ!
Якщо Вадим на роботі, то все буде гаразд.
Людина високої культури і принципових життєвих позицій. Твоя багаторічна вірність професії, самовіддане служіння дітям і збереження найвищих життєвих цінностей, Твій талант, знання та добра енергія буде з нами. Світла вічна тобі пам’ять…

Прощання відбудеться 17.02.2022 року об 11.00 на майданчику за урологією обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Ак. Воробйова, 3).