До Міжнародного дня музеїв

«В який би дім я не увійшов, я увійду туди на користь хворого», – такий напис можна побачити на експонаті в Музеї історії ОНМедУ, у якому оживає минуле нашого університету. Музеї зберігають пам’ять та історію народу, культурну спадщину наших предків, збагачують духовний світ нових поколінь.

18 травня музейництво світу відзначало Міжнародний день музеїв. Він проходить щорічно з 1977 р. за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв і є приводом для підвищення обізнаності про важливість музеїв у розвитку культури.

Традиційно теплі місяці року кафедра суспільних наук організовувала відвідування студентами музеїв. Нажаль, карантинний період і військовий стан стали перешкодою до очного ознайомлення, але викладачі – завуч Шаніна О.С., доценти Кулачинський М.М., Подкупко Т.Л., Уварова О.О. – із радістю пригадали цікаві екскурсії, які проводила протягом цього навчального року завідувачка Музею історії ОНМедУ Левитська Т.М. та співробітники Одеського художнього музею і відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки.

Завідувачка кафедри суспільних наук, доцент Сікорська О.О. дистанційно провела 18 травня бесіди щодо Дня музеїв зі студентами 1 курсу стоматологічного факультету 1 і 2 груп.

Кафедра суспільних наук вітає університетських колег, які дбайливо оберігають колекції історичного, анатомічного і патологоанатомічного музеїв і популяризують знання завдяки ним.

ОНМедУ вітає з професійним святом усіх хранителів загальнолюдської культури і національних цінностей!