Студенти 6 курсу медичних факультетів ОНМедУ познайомилися з умовами роботи в «Іванівському медичному центрі»

У селищі Іванівка Одеської області з початку жовтня 2021 року розпочав роботу «Іванівський медичний центр», який об’єднав медичні установи першої і другої ланки. В багатопрофільному медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі і досвідчені медсестри з великим стажем роботи, однак, як і в багатьох селах і містах області, керівники громад і лікарень стурбовані старінням медичних кадрів і тому докладають великих зусиль для залучення молодих фахівців.

«У нас досвідчені лікарі, чудові фахівці, але потрібні молоді кадри. Ми готові і в змозі надати їм житло, допомагати з оплатою комунальних послуг і в рішенні інших соціальних питань. Нам дуже потрібні молоді анестезіологи, хірурги, терапевти, педіатри. Тому вирішили запросити вас, студентів-старшокурсників, для ознайомлення з нашим центром і співробітниками», — сказав Іванівський селищний голова В. І. Лобач, приймаючи студентів 6-го курсу медичного факультету ОНМедУ у селищній раді.

Майбутні лікарі відвідали багатопрофільний «Іванівський медичний центр», побували в усіх відділеннях, багато з яких оснащені сучасним обладнанням, поспілкувалися з головним лікарем і завідувачами відділень. Явні переваги (година їзди до Одеси, хороша технічна база клініки, усі наставники мають вищу лікарську категорію, безкоштовне житло та завжди своєчасна виплата зарплати) деяких випускників зацікавили. Та й слова головного лікаря центру Людмили Гречаної на прощання теж зачепили: «Якщо хочете почути себе лікарем, починайте з району, тільки тут можлива багатогранність лікарської діяльності. Якщо повірите, то не пожалкуєте».