Анатолій Сон: Ми створили комфортні і безпечні умови для вакцинації викладачів і студентів

Одеський національний медичний університет інтенсифікує вакцинацію викладацького та студентського колективів. Це питання обговорювалося на засіданні Вченої ради ОНМедУ під головуванням ректора, академіка Валерія Запорожана.
Станом на 7 жовтня, вакцинацію пройшли 87,1% працівників університету, зокрема 93,3% — науково-педагогічні працівники. Від загальної кількості працівників 2,1% мають протипоказання до вакцинації, ще 10,8% вже перехворіли на Covid-19 і мають антитела. Рівень вакцинації серед здобувачів освіти складає 87%.
Як наголосив голова Медичної ради, професор Анатолій Сон, вакцинація працівників і студентів необхідна для продовження штатного функціонування університету у разі погіршення епідеміологічної ситуації в місті.
«Піклуючись про здоров’я наших колег і студентів, ми розгорнули пункти безкоштовного щеплення і закликаємо всіх, хто ще не пройшов вакцинацію, зробити це якомога оперативніше. Так ми забезпечимо безперервне навчання і, найголовніше, збережемо здоров’я і життя», — сказав професор, він також додав, що адміністрація університету створила комфортні і безпечні умови для вакцинації всіх охочих.