Нагороди у Всеукраїнській олімпіаді з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2021»

Команди Одеського національного медичного університету отримали нагороди  у рівній безкомпромпромісній боротьбі  – “За волю до Перемоги” на Всеукраїнській олімпіаді з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2021» (екстрена і невідкладна медична допомога) серед студентів вищих медичних навчальних закладів України.

Наприкінці вересня 2021 року на базі “Червона калина” Тернопільського Державного Медичного Університета імені І.Я.Горбачевського  під патронатом МОЗ України відбулися всеукраїнські змагання. Одеський національний медичний університет був  представлений 2 командами : студенти 6-го курсу Носков Д.О., Мельниченко В.О., Євсеєва Е.А (керівник асистент кафедри Симуляційних медичних технологій Добровольський А.Л), студенти – Недбайлюк А.Г., Бурега А.О., Лобачова  В.В (керівник -асистент кафедри Симуляційних медичних технологій Онищенко В.І.).

Це були незабутні, повні надзвичайних вражень та нових знань два дні. Учасники Олімпіади отримали безцінний досвід з надання медичної допомоги в екстрених ситуаціях.