Спільне засідання СНТ кафедри внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології та кафедри внутрішньої медицини № 2

14 грудня 2021 року в дистанційному режимі відбулось спільне засідання СНТ кафедри внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології та кафедри внутрішньої медицини № 2.

Цього разу на засіданні розглядали теми, що стосуються сучасної кардіології. Студентка 6-го курсу 19-ї групи Ліана Бурмістрова підготувала доповідь на тему «Синдром “розбитого серця”», а молодий вчений, лікар-кардіолог, колишній староста СНТ кафедри внутрішньої медицини № 1, Михайло Павлючок виступив із доповіддю «Дилятаційна кардіоміопатія».

Присутні на засіданні з цікавістю поставилися до тем засідання, ставили багато запитань та ділилися своїми думками стосовно ведення хворих із вищеперерахованими захворюваннями.

Керівники СНТ, к. мед. н., доц. Потапчук Олександр Васильович та к. мед. н., доц. Перепелюк Микола Миколайович, відзначили високий рівень підготовки доповідачів і з ентузіазмом взяли участь у дискусії.

Наприкінці засідання була надана інформація стосовно науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), яка відбудеться 14-15 квітня 2022 року. Цього разу конференція присвячена 100-річчю із дня народження всесвітньо відомого кардіохірурга, лауреата Нобелівської премії, який виконав першу в світі пересадку серця, Кристіана Барнарда.