Екскурсія слухачів підготовчого відділення ОНМедУ вулицями Одеси

Головна мета підготовчого відділення міжнародного факультету ОНМедУ — підготовка іноземних громадян до вступу до медичних закладів вищої освіти України. Саме тут надаються первинні фахові знання та навчають українській мові.

Для поліпшення рівня володіння українською мовою слухачів знайомлять з особливостями української ментальності, культури та історії.

Постійно проводяться заходи, які зацікавлюють іноземців у вивченні української мови.

Нещодавно слухачі підготовчого відділення міжнародного факультету ОНМедУ разом із викладачами здійснили захоплюючу подорож видатними місцями Одеси, а також відвідали археологічний музей, де з захопленням і зацікавленням ознайомились із стародавньою культурною спадщиною Одеського регіону. Студенти з Єгипту та Туреччини знайшли у музеї частинку стародавньої культури свого народу.

Цікавою була прогулянка вулицями та парками Одеси: звертали увагу на красу будівель відомої Дерибасівської, відвідали пам’ятник Дюку, побачили Потьомкінські сходи  та Морвокзал, з великим інтересом слухали пояснення викладачів і багато фотографувалися.

Студенти з Туреччини зі здивуванням і захопленням відмітили, що Стамбульський парк нагадує їм батьківщину.

І взагалі подорож-екскурсія вийшла веселою, змістовною, дуже пізнавальною у плані знайомства з неповторним містом — чудовою Одесою.