Школа-семінар «Сучасний напрямок персоналізації молекулярної медицини: секвенування нового покоління і епігенетика в діагностиці, прогнозуванні та таргетній терапії в онкології».

26-27 квітня викладачам та студентам ОНМедУ пощастило ознайомитись з новітніми науковими дослідами нашіх колег з Німеччини Флоріана Галлера та Євгена Москальова – в лекційній аудиторії кафедри Біофізики, інформатики і медичної апаратури Одеського національного медичного університету була організована Школа-семінар на тему: «Сучасний напрямок персоналізації молекулярної медицини: секвенування нового покоління і епігенетика в діагностиці, прогнозуванні та таргетній терапії в онкології».

В ході проведення Школи-семінару  Флоріан Галлер (професор, др. мед. наук – завідувач лабораторією діагностичної молекулярної патології Інституту Патології Університету Ерланген-Нюрнберга) представив свій досвід на теми «Застосування технологій секвенування нового покоління в діагностиці онкологічних захворювань» та  «Індивідуальний підбір таргетной терапії та оцінка ризику розвитку онкологічних захворювань». А Євген Москальов (канд. біол. наук – науковий співробітник лабораторії діагностичної молекулярної патології Інституту Патології Університету Ерланген-Нюрнберга) поділився своїми знаннями в лекції «Функціональна роль і детектування епігенетичних аберацій при раку. Аберрантне ДНК-метилювання як біо-маркер раку».

Дуже дякуємо нашим вельмишановним гостям за надання такої безцінної інформаціі та ласкаво запрошуємо завітати до нас знов!