Прийняття Військової Присяги на вірність українському народові

Півроку тому, в листопаді 2016-го, у  Військово-медичному  клінічному  центрі  Південного регіону пройшла презентація відновленої військової кафедри медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ, яка була необачно закрита в 2010 році. На жаль, війна знову створила попит на кваліфікованих військових медиків.

І в 2016-2017 н.р. 54 слухача з числа студентів 5-6 курсів університету, 6 лікарів-інтернів та 2 лікаря-практика пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу та 28 квітня 2017 року прийняли Військову Присягу на вірність українському народові.

Урочиста церемонія проходила у будівлі воєнно- історичного музею оперативного командування “Південь” Збройних Сил України.

Присягу  прийняли кращі  студенти   Одеського національного медичного університету, яких відібрали для вивчення професії  військового лікаря. Вони ретельно  вивчали  такі дисципліни, як загальновійськова підготовка, організація медичного забезпечення військ, військова токсикологія,  радіологія  і  медичний захист.

Слухачі  цієї  групи  вчилися  як на  базі Кафедри медицини катастроф та військової медицини  Одеського  національного  медичного  університету, та у Військово-медичному  клінічному  центрі  Південного регіону.

Усі  студенти  склали  комплексний  іспит  на  добре  та відмінно. Цей  факт  красномовно  свідчить  про  їх рівень професійної підготовки. Після  закінчення  університету кожен  з  них  матиме можливість поступити в  Українську  військово-медичну  академію.  У  цьому  році  20 випускників виявили  таке  бажання. Деякі випускники ОНМедУ мають намір підписати контракт зі Збройними Силами України.

Після закінчення університету студентам Наказом Міністра Оборони України буде присвоєно військове звання “молодший лейтенант медичної служби  запасу”.

Після прийняття присяги молодих медиків вітали їх викладачі і  рідні.  Увінчав  церемонію  невеликий концерт  за участю  військових артистів.