Сесії Дискусійного клубу на 2020 рік офіційно закриті

На останньому засіданні, що відбулося 16.12.20 в онлайн режимі на університетській платформі Microsoft Teams, учасники працювали із надзвичайно актуальною темою : «HIV and STI prevention» разом із командою Стандартизованих пацієнтів НВК ІТНІБО.
Початок засідання поклало вступне слово завуча кафедри акушерства та гінекології професора Волянської Алли Георгіївни, що окреслило подальший напрямок роботи заходу.
Добровольський Андрій прочитав доповідь «Currentissuesin HIV and STI prevention», разом із учасниками Клубу відокремивши ландмарки превенції цих світових проблем.
З метою тренування та вдосконалення навичок консультування пацієнтів із запобігання поширенню ВІЛ та ІСШ, учасниками заходу, разом із Стандартизованими пацієнтами НВК ІТНІБО, були віпрацьовані клінічні сценарії, що модерувались присутніми експертами (запрошений експерт- Третьяченко Ю.В., асистент кафедри внутрішньої медицини №3). Серед найактивніших студентів слід відмітити роботи Edgar Hoover Derick Joe Vince, Amish Upadhyay, Lakshya Mittal та Gopika Suresh, яка підготувала чергову чудову презентацію за протоколом SPIKES із сповіщення поганих новин.
Студенти 4, 5 та 6 курсів вітчизняних та міжнародного факультетів отримали можливість вільного спілкування та обговорення проблем англійською мовою.

Результат роботи Дискусійного клубу в онлайн форматі:
3 засідання
9 доповідей
17 клінічних кейсів із пацієнтами
Участь приймали: 87 студентів, 3 асистентів, 5 доцентів та 7 професорів.
Залучені міста: Одеса. Дніпро, Чернігів,  Київ, Варшава, Краків.

Дякуємо за Вашу участь!
Чекаємо наступного року!