ОНМедУ: впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я

«Підтримка з боку сімейного лікаря – це основа, що має стати частиною комплексного сервісу для людини, який міститиме також доступну соціальну, юридичну допомогу, допомогу щодо пошуку роботи, реабілітації тощо. Ці послуги мають бути поєднані в єдине коло підтримки, доповнювати одна одну»,- на цьому наголошувала Перша леді України Олена Зеленська в ході зустрічі з представниками регіонів, відповідальними за впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

В Одеському національному медичному університеті на базі кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії, вже відбувається навчання саме таких спеціалістів, які потім можуть надавати кваліфіковану психологічну допомогу.