КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО АСПІРАНТУРИ 2024

Шановні майбутні аспіранти!

Звертаємо Вашу увагу на нові КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО АСПІРАНТУРИ відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття ступеня доктора філософії третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти у 2024 році

Абітурієнти, які планують вступати до аспірантури мають:

  • надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), складеного у 2023 або 2024 році

ЄВІ містить два блоки: тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) та тест загальної навчальної компетентності, при цьому оцінка за тест з іноземної мови для вступників в аспірантуру має становити не менше ніж 130 рейтингових балів, тобто вступник має набрати як мінімум 9 тестових балів, а оцінка за тест загальної навчальної компетентності має становити не менше ніж рейтингових 100 балів, тобто учасник ЄВІ має набрати як мінімум 5 тестових балів.

Наголошуємо, що програми та ЄВІ – єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури. Ознайомитися з деталями можна за покликанням.

  • дані про результати ЄВІ будуть внесені до картки фізичної особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).
  • реєстрація на ЄВІ відбудеться з 7 травня по 29 травня 2024 року

майбутні наші аспіранти можуть зареєструватися на ЄВІ в Приймальній комісії ОНМедУ (вул. Ольгіївська, 13, каб. 3, з 10.00 до 16.00)

  • повідомлення про час і місце складання надійде до особистого кабінету до 17 червня 2024 року
  • тестування буде проводитися з 24 червня по 15 липня 2024 року

Важливе уточнення:

Водночас, вступники до аспірантури, які вже мають міжнародні сертифікати з іноземної мови (TOEFL, IELTS, Cambridge English, TestDaF, DELF, DALF), що підтверджують знання мови на рівні не нижче ніж B2, звільняються від іспиту з іноземної мови. Зазначені сертифікати розглядаються як еквівалент вступного іспиту з іноземної мови на найвищий бал, інформація про міжнародний сертифікат також повинна бути внесена до ЄДЕБО. Такі вступники можуть проходити інші вступні випробування до аспірантури і звільняються від складання ЄВІ.

Детальніше про Порядок прийому за покликанням.

За детальною інформацією звертатися за наступними контактами:

  • 717-35-35
  • 728-54-36

Чекаємо на Вас в Одеському національному медичному університеті!